AT
Soru Sahibi
28 Ekim 2017 09:10

Anneannemin düşmesi

Merhaba hocam, 83 yaşındaki anneannem 4 5 gün önce kalçasının üzerine düşmüş doktora falan gitmişler birsey yok demis ağrı kesici vermis ama 4 5 gündür geceleri uyuyamıyor yatamıyor oturamıyor hırdavatçılardaki kara sakız ağrıyı çeker demişler kalça ve sırt bölgesine sürduk ondan ama fayda yok acıdan yerinden kıpırdayamıyor lütfen bize bi yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

112 komutayı arayıp adresinizi ve annanenizin durumunu anlatın. En yakın hastaneye naklini isteyin. Çünkü pıhtı atabilir. Kutu varsa protez ameliyatı yapılabilir. Geçmiş olsun

30 Ekim 2017 09:37