SA
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 22:24

anal apseni

hocam merhaba iki hafta içersin de ağrı yanmalı bir sızı başladı sonrasında beyaz sıvı geldi geldi bir gün sonra kahverengi bir sıvı geldi makat bölgesinde su değdiğinde bile sızlıyordu ve aşırı gaz oluşuyordu doktora gittim apse patlamış ve hemorid var dedi doxium ve cipro verdi ağrım azaldı fakat kaşıntı ve arada bir dolgunluk hissediyorum akıntıda da nadir var gaz çıkartma çok artı hocam ne yapabilirim yada bunun sonucu ne olur

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yapılması gerekenler yapılmış bundan sonrası dokunun kendini düzeltmesi şeklinde devam eder ve büyük ihtimalle düzelir.

8 Ocak 2016 16:12