kd
Soru Sahibi
27 Ocak 2017 16:25

amh düşüklüğü

31 yaşındayım, adet görememe nedeni ile iki aydır doğum kontrol hapı kullanarak adet görüyorum, adetimin 3 günü verilen hormon testi sonuçları Estradiol 5, fsh 6,06 LH 1,17 prolaktin 4,99 ve amh 0,82 gebelik sansım nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hulusi Zeyneloğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

amh düşük iken, adet göreme durumu ile karşı karşıysanız, gebelik şansınız düşük demektir.

27 Ocak 2017 22:43