NA
Soru Sahibi
23 Ocak 2019 20:48

aknetrent sonrası nemlendirici

22 yaşındayım 3 yıl önce aknetrent kullandım 6 ay. yüzüm çok hassaslaştı sivilce de arada çıkıyor özellikle kışaylarında yüzüm çok kuruyor kızarıyor. dermokozmetik nemlendiriciler kullanmam uygun olur mu ne tür krem kullanmam gerekiyor acaba ne kullanacağımı bilemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Bahsettiğiniz durum Rozasea isimli hastalığa uyuyor. Muayene olmanızı ve soruna özel ürünler kullanmanızı öneririm.

5 Şubat 2019 09:27

Bahsettiğiniz durum Rozasea isimli hastalığa uyuyor. Muayene olmanızı ve soruna özel ürünler kullanmanızı öneririm.

5 Şubat 2019 09:27