bs
Soru Sahibi
25 Aralık 2013 16:53

Akıntılarım çok kokulu ve idrar yaparken çok yanmam oluyor?

Özellikle ekim ayında olduğum çikolata kist ameliyatından sonra her adet dönemi bitiminde kalçamda, belimde, böbreklerimde yanma, idrar yaparken yanmalar artıyor. Ameliyattan sonra akıntı ve yanmalarım hiç bitmedi. İdrar kültürü de temiz çıkıyor. Belimde ve böbreklerimdeki yanmaların nedeni ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. BİLİM CANTURK
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Merhaba, İdrar testiniz normal çıkıyorsa lütfen ilaç kullanmayın. Vucut ağırlığının her 25 kg 1 litre olacak şekilde su tüketin. Bedenin yoğun toksin attığı belli dönemler olabiliyor. Sanırım sizin hormonal değişim süreciniz toksin atılımını etkiliyor.

2 Mart 2014 07:57