GE
Soru Sahibi
8 Kasım 2016 17:54

Akciger tümörü

Merhabalar.annemin sol akcigerinde tumor tespit edildi.biyopsi icin gun verecekler.pet cektirdik metaztas yok cok şükür.birde annem öksurunce kanli balgam geliyo .bunun sebebi tumormu?tuborkuloz testi yapildi temiz cikti.suzin fikriniz nedir.tsk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Gebitekin
Göğüs Cerrahisi

Geçmiş olsun. Biyopsiye gerek olduğunu düşünmüyorum. PET ve diğer tetkikleri ile görmem gerekir. Kanama tümöre bağlıdır..

22 Kasım 2016 18:29