KD
Soru Sahibi
21 Aralık 2015 23:17

agrılı ilişki

merhaba doktor hanım ben ilk ilişkimden sonra en fazla bir kaç kere ilişkiye girdim sevgilimle ve ilkinde de sonrakilerinde de fazlasıyla sancım oldu. İlk ilişkim sırasında kan gelmedi ertesi gün geldi kesildi sonrakinde de tıraş ederken kesmiştim ondan sandık kızlık mı emin olamadık ve ertesi gün bir kaç damla kan geldi ama en son ilişkim sırasında baya kan geldi sanırım asıl o zaman kızlığım yırtıldı emin değilim ertesi günde öncekiler gibi kan gelmedi sevgilim her defasında bir anda tamamının girmesinden bahsediyordu kızlık yırtılır bir an acı olur sonra geçer zevk alırsın diyodu ilk ilişkimizde denedi çok acı çektim kan gelmedi işte acım da devam etti en son ilişkime kadar tamamen girmedi en son iliskimde bir anda tamamen girmeyi denedi çok acı çektim kan geldi devam ettik ama acım hiçbir şekilde geçmedi tamamen girsin ya da girmesin ilişkimiz sırasında canım çok acıyor bu ikimizi de korkutuyor. 1.si bu sancı nedendir? En önemli sorum bu çünkü bizi korkutuyor acımdan zevk alamıyorum hiçbir şekilde geçmiyor yarısı girsin tamamı girsin farketmiyor.Kızlığım kalındır diye bile düşündük ama en son baya kan gelince bu fikrimizde çürüdü sanırım. 2.si sevgilimin bir anda girmesi ve tamamının mi girmesi lazım yoksa yavaş yavaş bir kısmı da olur mu? 3.sü bu ertesi gün devam eden kanlar önemli mi gerçi en son ilişki sırasında kan gelince bir daha gelmedi ama merak ediyorum. Büyük ihtimal kızlığımda en son ki ilişkimiz de yırtıldı ondan öncekilerde değil çünkü o zamanlar kan gelmedi hiç yaradan kaynaklı kan oldu sadece. Açıkça yazdım belki kelimelerim yanlıştır ama öğrenmek istiyorum sorularıma tek tek cevap verirseniz çok yardımınız olur şimdiden teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Esra Demir Yüzer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

En son ilişkinizde zar yırtılmış gibi anlaşılıyor.zar yırtıldıktan sonra ilişkiye 7-10 gün ara verip yaranın iyileşmesini beklemek gerek.İyileşince acı çekmezsiniz.

23 Aralık 2015 16:21