UZ
Soru Sahibi
30 Mayıs 2016 11:23

Ağrılı cinsel ilişki

Merhaba hocam.yeni evliyim ve ilişki sırasında acı cekiyorum.iki ayrı jinekoloğa gittim biri biseyim olmadiğını piskolojik yaptigimi digeride vajinada bi sorun olmadigini fakat daha iceri bakmak gerektigini soyledi fakat acımdan dolayı muayneye izin veremedim.2.sine iliskiden sonra kanama sikayetiyle gitmistim.(tek sefere mahsus bi kanamaydı dörtte böyle birşey olmadı)esimle henuz dört kere iliskiye girdim yanlizca sonuncusu digerlerine gore rahat gecti tekrar yapmaya calistigimizda yine aci cektim ve izin vermedim.çamaşır suyu kokusuna benzer açık sarı bir akıntım var bu aciya iltihab sebep olabilirmi ?Acı,penis 5cm.iceriye girdikten sonra katlanilmaz hale geliyor acının orada olusmasinin nedeni nedir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim kafam çok karişmış halde.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Öznur Gökçen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar,sornunuz geçmiştir umarım,devam ediyorsa jinekolji ve psikiyatri danışmanlığı almanızı öneririm,sağlıklı günler .

12 Ağustos 2016 10:02