DA
Soru Sahibi
11 Ocak 2016 00:22

Adet oncesi iliski hk

Adet oncesi iliski. Sevgili Hocam. Öncelikle tarafiniza verdigim rahatsizlik icin cok ozur dilerim. Ben ve sevdigim kız 31 aralik 2015 gunu bir birliktelik yasadik. tam icine girmeden tahmini 4 veya 5 cm gibi icine girme seklinde tamamen 5 veya 6 saniye suren bir birliktelik denedik. ama bu arada bosalacagimi hissedince geri cektim.lakin sanki bir iki damla icine aktı gibi oldu diye dusunuyorum.ertesi gun yani yeni yilin ertesi gunu ogleden sonra sevdigim adet oldu.(yani yilbasi gecesi birlikte olduk. ertesi sabah ogleden sonra adet oldu.. bu durumda hamile kalma gibi bir durum olurmu diye korkuyla bir kac gun yasadik. Adetinin tam bitmedigi son gun yani 5 ci gun doktora gittik. Ve doktor rahim icine bakti. Ve temiz dedi. Sonra beta testi yaptirdik oda negatif dedi. Doktor yanilmis olabilirmi diye icimizde bir kusku halen var. . ikimizde cok stres yasiyoruz. lutfen acil degerli goruslerinize ihtiyacimiz var. bu durumu nasil net ogrenebiliriz. kan testi yapilinca sonuc negatif ise bu kesin bir sonucmudur. Biz kan testini adetin son gunu yani 5 ci gunu yaptik. Cok erken yapilan kan testleri de kesin sonuc verirmi. Yoksa bu testi cok erkenmi yaptik sizce. cevabinizi rica ederim. Cok tesekkur ederim sevgili hocam. . cok sagolunuz. cevap verirseniz cok mutlu olacagiz. cok tesekkur ederim. saygilarimla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Deniz Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İyi gunler, oncelikle zaten risksiz bir donemde iliski olmus, gebelik riski yok denecek kadar az, en son iliskiden 15 gun sonra yaptiracaginiz beta tetkiki guvenilir olacaktir, saglikli gunler dilerim..

7 Şubat 2016 14:25