HM
Soru Sahibi
4 Eylül 2015 00:57

Adet olamiyorum

Merhaba hocam. Ben 2012de pkos tedavisi gordum. Sonrasinda adetlerim bazen duzenli bazen duzensizdi. Tekrar tedaviye baslamak istemiyorum. Yasim 22. Testesteron: 72. Tsh 2,59. Fsh 5,04. Lh 8.11. Estradiol 47,44. Progesteron 1,81. Prolaktin 13,95. Bu testi kasimda yaptirdim. Degerlerim daha da yukselmis olabilir. 2-3 kere tarlusal kullanip adet oldum.en son adetim 15 temmuzda bitti.bu ay tekrar tarlusal kullandim. Biteli 5 gun oldu. Ama hala ne adet gordum ne de belirtisini.. Kac gun daha beklemeliyim? Nasil bir yol izlemeliyim? Degerlerim daha da yukselmisse ilerde basima neler gelebilir? Lutfen yardimci olun. Tesekkur ederim. Iyi calismalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Öznur Gökçen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adet düzensizliği devam ederse tekrar tedaviye başlamanız gerekir.

5 Eylül 2015 23:23