GB
Soru Sahibi
28 Ağustos 2014 16:36

adet düzensizliği

iyi günler diler meslek hayatınızda başarılar dilerim, adet düzensizliği nedeniyle doğum kontrol hapı kullanıyorum ve adet düzene girmediği gibi hergün kanamam oluyor daha önceden de böyle bir durum olmuştu hap yerine aylık iğne kullanmıştım onda ara kanamalar olmuştu hap yerine aylık iğne mi kullanmak daha iyi kişiye göre mi değişir bilgi verirseniz sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkut Harmancılar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

adet düzensizliği nedeniyle kullandığınızı söylemişsiniz..sadece bu amaçla doğum kontrol hapı veya aylık iğne kullanılması ilk tercih olmamalı..daha başka adet düzenleyici tedavi seçeneği öneririm..

29 Ağustos 2014 10:25