23 Nisan 2013 17:28

acil cevaplarsanız sevinirim.

Hocam Merhaba,35 yaşında bir bayanım yaklaşık 15 gündür göz kapaklarımda ve üst kısmıda yani kaşlarımızın orada bulunan kemiklerde ellediğim zaman bir acı var baş ağrısı diye doktora gittim ve ilaçlı BT çekildi çok şükür ki temiz çıktı.Ama kullanmış olduğum hiçbir ilaç bu göz kapaklarımındaki ve bahsetmiş olduğum kaşlarımın ordaki kemiklerin ağrısına ya da acısına iyi gelmedi.Otomotiv sektöründe çalışıyorum ve işim gereği devamlı bilgisayardayım.Birazda evhamlı bir kişiliğim olduğundan dolayı telaş yapıyorum.Bunun sebebi ne olabilir beni bilgilendirirseniz sevinirim cevabınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nevbahar Tamçelik
Göz Hastalıkları

Birçok nedeni olabilir. Anlattığınız kadarıyla yorgunluk gibi. Ancak mutlaka göz hekimine görünmeniz lazım. Belki de başka nedenler var. Geçmiş olsun. Prof. Dr. Nevbahar tamcelik

7 Mayıs 2013 11:36