kt
Soru Sahibi
2 Mart 2017 10:15

9,5 cm subseröz miyom

Hocam merhaba, 1 yıl sonunda normal yollarla gebe kaldım. 7 haftada kalp atışı durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Tekrar gebe kalmak istiyorum fakat daha sonra gittiğim çeşitli dr kontrollerinde pko görünümü olduğunu öğrendm adetlerim düzenli fsh:4,60 lh:4,80 bir de rahmin sol taraında 9,5 cm subseröz yerleşimli bir miyomum var adet dönemindeki ağrılar dışında bi rahatsızlık vermiyor. onu sağlıklı bir gebelik için aldırmam gerekir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Timur Gürgan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Myomun boyutları büyük ancak yerleşim yeri sıkıntılı değil daha önce düşük yapmış olmanız nedeniyle gebelik öncesi operasyon düşünülebilir.Geçmiş olsun

29 Mart 2017 11:35