21 Ocak 2014 18:32

55 yaşındayım baş dönmesi çekiyorum

ben 55 yaşındayım ev hanımıyım aylardır şiddetli bir baş dönmesi yaşıyorum tomografi oldum bir sonuç bulunamadı ki ben bunun nedenini stres olarak düşünüyorum ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Baş donmesinden dolayı bir noroloji uzmanına görüşmeniz lazım gerekirse karotid dopleri de çekilir-çünki vertebro- bazılar yetmezlik de söz konusu olabilir- beyne giden damarlarda yetersiz kan gitmesi- bunun içinde noroloji doktoru size uygun ilaçlar yazar. Geçmiş olsun.

22 Ocak 2014 11:12