DA
Soru Sahibi
27 Ağustos 2017 00:53

4 Gündür tuvalete çıkamıyorum

4 ay önce büyük abdestimle beraber kan geldi ve son bir aydır şikayetçi durumdayım. Yorgun halsiz uykusuz dolanıyorum ortalıkta. Hastaneye gitmemle birlikte kıl dönmesi problemimin olduğu söylendi ve cipon hap verdi o zaman gayet düzgün tuvalete cikiyordum. Ortalama 3_5 günde bir tuvalete çıkabilen birisiyim ayrıca.Bu benim için çok sorunlu bir durum. daflon ilaç kullanıyorum şimdide doktor verdi yine. Tuvalet aliskanligim ne yaparsam yapayım duzelmiyor. Nasıl beslenmeliyim yardım edin lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erhan Reis
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Geçmiş olsun, sanırım muayene ile birlikte değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır.

27 Ağustos 2017 13:50