IY
Soru Sahibi
1 Ekim 2016 14:56

4. ayina bugun girdi bebegim ne zaman oturtmam lazim

Sayin hocam öncelikle bugüne kadar size sordugum sorulara anlasilir şekilde ve değerli vaktinizi ayirip cevap verdiğiniz için çok tesekkur ederim ... Gulusunuz kalbinize yansimis çoğu Dr cevap vermiyor yada isteksizce yaziyor gibi size ne kadar tesekkur etsem az inanin tüm samimiyeyimle söylüyorum...4. AYina bugün girdi oğlum basini tam dük tutuyor sayilir ... Fakat karin üzerindeyken cabuk sıkılıyor pes ediyor çok fazla basini karın üzerine yatirdigimda iyi kaldiramiyie gibi serçe parmagi yukseliginde ancak kaldiriyor normal midir ? Bir de ne zaman oturtmaya başlanan lazim kimi 4. Ayda kimi 5 ve 6. Ayda diyor cevremdeki kişiler bu konuda kararsizim korkuyorum bir kaç kez denedim kucagimda oturtmayi öne doğru eğiliyor gibi duruyor ... Ne yapmam lazim şimdiden çok tesekkur ediyorum iyi calismalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ebru Kolsal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

4 aylık çocuğun başını daha iyi kaldırması lazım 6 aylıkken oturtmaya başlamanız uygun olur.

17 Ekim 2016 13:54