ÇF
Soru Sahibi
10 Eylül 2017 00:04

3 yildir adet olmuyorum

Merhaba. Benim 3 yıldır adet duzensizligim var. 3 yılda ilk ve son adetimi geçen yıl gördüm. 18 yaşındayim. Ve bu 3 sene içinde +20 kg aldim. Adet olmadigim için mi kilo alıyorum? 2 doktora gittim ve 2 doktorda hicbir şey yapmadi. Ne ultrasonla baktilar ne tahlil yaptılar. Bu yaşlarda olur böyle şeyler,Biraz zayıfla olursun dediler. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bu dönem içerisinde çok stresleyim ve gerginim. Bu durum ileride evlendigimde sorun yaşatır mı bana. Çocuğumun olmama gibi bi ihtimali olur mu? Lütfen yardım edin bana.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Ekber Şahin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

adetli olduğunuz dönemde hormon ve usg bakılması lazım

11 Eylül 2017 11:02