kn
Soru Sahibi
15 Ağustos 2014 04:07

3 gündür kahverengi akıntı görüyorum

merhabalar adetimin 4.gününe girmek üzereyim fakat hala kahve rengi çok az lekeler mevcut adet düzensizliğimde var 4 yıllık evlyim 3 yıldır korunmuyorum çocugum yok bunula ilgili tıbbı başvurularım oldu 24mm sol over kist i mevcut engelmidir bu gebelige lütfen bu kahveregi kanama yada lekenin sebebi ne olabilir teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Eğer basit kist niteliğinde ise bunu adet kanaması ile beraber geçmesini bekleriz. Adet sonrası lekelenmelerin uzun süre devam etmesi yumurtlama bozukluğu ile ilişkili olabilir. Sperm tahlili ve yumurtlama takibi öneririm. Sonuca göre görüşebiliriz.

15 Ağustos 2014 19:35