EE
Soru Sahibi
3 Şubat 2014 01:29

23 yaşında bir kız kardeşim var

2 yıl önce başlayan bir kusmadan sonra ne zaman ymeek yese kusuyor. genelde sulu şeyler ,büsküvi flan yiyor, kendisi de bu durumdan rahatsız. 4-5 defa doktora gitti. endoskopi falan yaptılar ''REFLU'' tanısıyla ilaç verdiler. ama reflu olmadığına eminiz. ve 2 yıldır bu devam ediyor. Hasta o dönemde 55 kiloydu şimdi 48 kilo falan. yediği şeyler bir tek büsküvi kahvaltılık gibi şeyler. diğer yemeklerden bir iki kaşık yiyor ve kalkıyor. 4-5 kaşık yese kusuyor. ne önerirsiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Yeniden bir gastroenteroloji uzmanı tarafından endoskopinin yenilenmesini öneririm.

4 Şubat 2014 23:08