cm
Soru Sahibi
3 Şubat 2014 22:50

2 kere dış gebelik hk.

2 yıllık evliyim. Evlendikten 4 ay sonra sağ yumurtalıktan dış gebelik geçirdim. Kemoterapi iğnesiyle tedavi oldum. 1. dış gebelikten 10 ay sonra tekrar gebe kaldım. Dr. normal gebelik olduğunu belirtti. 1 hafta sonraya kontrole gelmemi söyledi ama 5 gün sonra iç kanama geçirerek acil hastaneye kaldırıldım ve ameliyata alındım. Sol tüpte yaklaşık 2 cm yırtık oluşmuş ameliyatla onarıldı. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor. yardımcı olabilirmisiniz. Sizede muayene olmak istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

merhaba *** *** ** 20 den arayabılırsınız

14 Şubat 2014 17:47