OS
Soru Sahibi
20 Eylül 2014 00:14

2 bucuk yasında ogluma sıpractın surup verebılır mıyım?

Bugun ogluma sıpractın şurup verdım tavsıye üzerine iştahı acıldı gunlerdır yemek yemiyordu evet ama; bu defada o hyperactıve oglum gıttı cok sakın süreklı yatan bı cocuk oldu.. Budurumda bıraz tuhafıma gıttı onerılerınızı beklıyorum tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Senem Turan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

İştah açmak için mi başlandı ? O zaman geçici süre kullanacaksınız demektir. Ilacın başka bir etkisi de sakinleştirmektir. Siz o etkiden söz ediyorsunuz . Ilacı Başlayan doktorunuza danışmanızı öneririm.

21 Eylül 2014 11:36