BK
Soru Sahibi
23 Eylül 2014 18:49

19 YASINDAYIM GELİŞİMİM ÇOK YAVAŞ

19 Yaşındayım gelişimim çok yavaş ve erkek olmama rağmen boyum 1.63 kilom ise 62 o kadar yememe rağmen boyum uzamıyor bıyığım çıkmıyor sakalım çok gür ama 3 güne 1 traş oluyorum bıyık çok az çıkıyor yüzüm yaşıtlarıma göre çok çocuksu 15 yaşında gibi gösteriyorum acaba nedeni nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilgin Silan
Dahiliye - İç Hastalıkları

Hormonal bir yetmezliği durumu olabilir. Tespiti çok kolay ve tedavisi mümkün. Yaşında şu anda çok uygun. Zamanı kaçırmadan bir endokrinoloji uzmanına müracaat etmeni öneririm. Saygılarımla

24 Eylül 2014 09:21