YA
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 07:37

17-18 gundur yasadigim sikinti

Hocam kisa tutmaya calisicam safra kesesiyle alakali yanma olabilecegini soylediler , 17 gun once bi halsizlik yasadim aksaminda midemde asiri doygunluk hissi , bakin hersey burdan sonra basliyor 2-3 gun midede huzursuzluk varken isal basladi , 4-5. Gune gecerken isal durdu 6. Gun midemde ufak kramplar oldu o gunden sonra isalde gecti ancak 6. Gunun aksami midemde yanma oldu ufak bir yanmadan bahsetmiyorum uyku duzenime bile etki edicek sekilde ve kalp carpintisida yapti 2 gece (hastaligimin en sikintili kismi bu mide yanmasi kismi oldu zaten ) Geleyim son kisima hocam 2-3 gundur yani 18. Gundeyim mide yanmam bitti Ama tuvalete 3 gunde bir cikabilmeye basladim kabiz olmadigim halde ve diski miktari 3 gun icin cok az az olmasina ragmen zor yapiyorum ve sari renge yakin soluk renkli , 23 yasindayim genede insanin aklina kanser falan gelip korkuyor mide rahatsizligi sonrasi boyle olmasi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kaan Karayalçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Gastroenterologlar görsün sizi İnternet'ten çözüm bulunacak bir durum değil Geçmiş olsun

7 Ocak 2016 14:20