21 Ocak 2014 22:18

11 aylık kızım var hiç bir şey yemiyor yediğinide çıkarıyor ne yapmalıyım?

Merhabalar 11 ay 15 günlük bir kızım var 6 aya kadar zar zor emdirdim istemedi. Sonrada ek gıda her türlü mamayı denedik ama bir türlü yemek problemimizi çözemedik doktorlarında bir faydası olmadı. Hem geceleri en az 50 kere uyanıyor hemde yemek yemiyor napıcam ? sizin önerebileceğiniz bir yöntem var mı? şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Merhaba benim önerim bir çocuk beslenme ve gastroenteroloji uzmanına başvurmanız olacaktır geçmiş olsun

24 Ocak 2014 20:33