KS
Soru Sahibi
16 Ağustos 2017 12:54

10 haftalık hamileyim kalp sesi yok

Hocam merheba Benim son adet tarihim 12 haziran 10 haftalık gebeyim kalp sesi yok ne yapmalıyım kendi doktorum kürtaj olucaksın kese bozulmaya başlamış dedi başka doktora gittim bi hafta sonra kontrole gel dedi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Eğer son adetinizden eminseniz en geç 8-9 haftalık olduğunda kalp atışı yoksa gebelik iyi gitmiyor demektir. Ve muhtemelen sonlandırılması gerekir. Saygılar Dr Enver kurt

19 Ağustos 2017 10:01