Ass. Dr. Zülfükar Gördü

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba, Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zülfükar Gördü Hakkında

Zülfükar Gördü Kimdir?

Ass. Dr. Zülfükar Gördü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zülfükar Gördü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zülfükar Gördü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Zülfükar Gördü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Zülfükar Gördü kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. Z Gördü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. Z Gördü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zülfükar Gördü ile anlaşmalı?
Zülfükar Gördü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Zülfükar Gördü İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Zülfükar Gördü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Zülfükar Gördü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. Z Gördü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Zülfükar Gördü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. Z Gördü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.