Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan

Radyasyon Onkolojisi - Tekirdağ

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Namık Kemal Mahallesi, 59030 Merkez/Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Namık Kemal Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eskicami-Ortacami, Hastane Sk. No:1, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan Hakkında

Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan Kimdir?

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Kurtoğlu Özçağlayan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Kurtoğlu Özçağlayan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan ile anlaşmalı?
Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan Namık Kemal ÜniversitesiTekırdağ Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Kurtoğlu Özçağlayan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Tuğba İlkem Kurtoğlu Özçağlayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Kurtoğlu Özçağlayan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.