Ass. Dr. Perihan Perkin

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Perihan Perkin Hakkında

Perihan Perkin Kimdir?

Ass. Dr. Perihan Perkin, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Perihan Perkin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Perihan Perkin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Perihan Perkin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Perihan Perkin kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. P Perkin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Perihan Perkin için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. P Perkin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Perihan Perkin ile anlaşmalı?
Perihan Perkin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Perihan Perkin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Perihan Perkin Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Perihan Perkin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Perihan Perkin Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Perihan Perkin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Perihan Perkin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Perihan Perkin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. P Perkin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Perihan Perkin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. P Perkin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.