Ass. Dr. Kamuran Akın

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Nuh, 73400 Silopi/Şırnak  Şırnak
Şirnak Sılopı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kamuran Akın Hakkında

Kamuran Akın Kimdir?

Ass. Dr. Kamuran Akın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kamuran Akın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kamuran Akın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Kamuran Akın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Kamuran Akın kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. K Akın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Kamuran Akın için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. K Akın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kamuran Akın ile anlaşmalı?
Kamuran Akın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Kamuran Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Kamuran Akın Şirnak Sılopı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Kamuran Akın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Kamuran Akın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Kamuran Akın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Kamuran Akın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Kamuran Akın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. K Akın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Kamuran Akın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. K Akın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.