Ass. Dr. Hüseyin Balaban

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Balaban Hakkında

Hüseyin Balaban Kimdir?

Ass. Dr. Hüseyin Balaban, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Balaban, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.05.2014)

Hüseyin Balaban Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gerek ilgisi, gerek güleryüzlülüğü, gerek samimiyetiyle mükemmel bir doktor ve hastalığınızla ilgileniyor ve sizi anlayacağınız şekilde bilgilendiriyor. Tekrar Çoruma gitsem ve dahiliye işim düşse Hüseyin Hocayı tercih ederim. 01-10-2019

tafa..eren
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Hüseyin Balaban Bey dört dörtlük bir doktordur. Hastalarına karşı güler yüzlü ve ilgilidir.Sizinle muhatap olur ,hastalığınız hakkında bilgi verir. Yani anlayacağınız Hüseyin beyin muayenehanesinden çıkarken endişeleriniz, korkularınız gitmiş bir şekilde mutlu huzurlu ayrılırsınız. Kendisi Çorum için bir şanstır. inşaallah tayini falan çıkmaz. Çorum da iyi doktorlar maalesef fazla durmuyor. Hocama saygılar sunuyorum 13-11-2018

ilay..

Tesadüfen gittiğim ve ilgisiyle insanlığıyla samimiyetiyle her hastayla ilgilenen bir doktor. Sıra bittiğinde bile ricamı kırmayıp muayenemi yapmıştı Bana prof İbrahim Doğanı tavsiye ederek en büyük iyiliği yapmış ve iyileşmeme vesile olmuş hayır duamı almış insan... 24-05-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Hüseyin Balaban tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Hüseyin Balaban kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. H Balaban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. H Balaban şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Balaban ile anlaşmalı?
Hüseyin Balaban kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Hüseyin Balaban T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Hüseyin Balaban Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hüseyin Balaban muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. H Balaban ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Hüseyin Balaban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. H Balaban hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.