Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak

Dahiliye - İç Hastalıkları - Malatya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Merkez Mah., Kültür, 44600 Akçadağ/Malatya  Malatya
Malatya Akçadağ 75.yil Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özalper, Turgut Özal 1. Cd. No:4, 44330 Yeşilyurt/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak Hakkında

Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak Kimdir?

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.05.2013)

Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Yılmaz Yaprak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Yılmaz Yaprak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak ile anlaşmalı?
Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak Malatya Akçadağ 75.yil Devlet HastanesıMalatya Eğitim Araştırma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Yılmaz Yaprak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Çisel Çiğdem Yılmaz Yaprak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Yılmaz Yaprak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.