Ass. Dr. Adnan Türkel

Dahiliye - İç Hastalıkları - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Esentepe Mah., Ertuğrul Cad., 63300 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Türkel Hakkında

Adnan Türkel Kimdir?

Ass. Dr. Adnan Türkel, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Adnan Türkel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.09.2012)
  • Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.09.2012)

Adnan Türkel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Adnan Türkel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Adnan Türkel kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Türkel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Adnan Türkel için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Türkel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adnan Türkel ile anlaşmalı?
Adnan Türkel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Adnan Türkel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Adnan Türkel Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma HastanesiT.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Adnan Türkel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Adnan Türkel Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Adnan Türkel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Adnan Türkel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Adnan Türkel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Türkel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Adnan Türkel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Türkel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.