Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık

Aile Danışmanı - Çanakkale

Aile İçi İletişim Sorunları, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 474 08 94 Soru Sor

Uzmanının Adresi

Fevzipaşa Mahallesi. 2. Büyük Cami Sokak. No:12/1  Merkez, Çanakkale
Özgün Aile Danışma Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 08 94

Nigar Etizer Karacık Hakkında

Nigar Etizer Karacık Kimdir?

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlayarak Sosyal Hizmet Uzmanı unvanı almıştır. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Aile ve Evlilik Danışmanlığı Yüksek Lisans eğitimini de başarıyla tamamlamıştır.

Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Aile ve Çocuk Refahı alanında çeşitli kuruluşlarda uzman olarak görev yapmış olan Nigar Etizer Karacık, aileler, ergenler, çocuklar ile çeşitli grup çalışmalarını ve projeleri yürütmüş ve çift terapileri ve grup psikoterapileri alanında çalışmıştır. 

İnsan Hakları ve şiddet konusunda yürüttüğü çalışmalar konusunda Başbakanlık İnsan Hakları Kurulu’ndan bu konuda çalışan “en iyi kamu görevlisi” ödülünü aldı. AÇEV ve Kadının İnsan Hakları-Yeni Çözümler Derneği’nde eğitici ve danışman olarak görev yaptı. Toplumsal Cinsiyet Uzmanı olarak çalışmıştır. EFTA-IFTI Avrupa Aile ve Çift Terapisi Enstitüsü’nden Sertifika Programını, CİSED-Cinsel Sağlık Derneği’nden Cinsel Danışmanlık ile ilgili sertifika eğitimini tamamlamıştır.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, Dr.Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü’nden Temel ve İleri Aşama Eğitimlerini tamamlayarak grup psikoterapisi konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmış, Integral Somatic Psychotherapy ve Trauma Releasing Exercises alanlarında çalışmalar yürütüyor. Ayrımcılık, sosyal dışlanma, psiko-sosyal travmaların önlenmesi ve sağaltımı konusunda çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Aileler,ebeveynler,gençler,çocukların desteklenmesi için, psikososyal danışmanlık, bireysel ve grup çalışmalarını sürdürüyor.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, mesleki çalışmalarına şu an Çanakkale'de bulunan Özgün Aile Danışma Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1990

Tecrübe: 31 yıl 8 ay

Deneyimler
 • İletişim Yuva Kreş ve Gündüz Bakımevi - Sosyal Hizmet Uzmanlığı
  01 1990 - 01 1991
 • Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Bilecik Erkek Yetiştirme Yurdu - Sosyal Hizmet Uzmanlığı
  01 1991 - 01 1992
 • Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çanakkale Kız Yetiştirme Yurdu - Sosyal Hizmet Uzmanlığı
  01 1993 - 01 1994
 • Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çanakkale Toplum Merkezi ve Yaşlı Dayanışma Merkezi - Sosyal Hizmet Uzmanlığı
  01 1995 - 01 1999
 • Çanakkale Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü - Sosyal Hizmet Uzmanı/Aile Terapisti
  01 2013 - 01 2017
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Uyum Sorunları
 • Uyum Bozuklukları
 • Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem, taciz, tecavüz, organ kaybı)
 • Stres
Ödüller
 • Çanakkale Valiliği Ayrımcılık ve insan hakları ile ilgili yerel çalışmalarından dolayı “En İyi Kamu Görevlisi Ödülü” (01.01.2008)
 • Başkent Üniversitesi, Yoksulluk ve Sosyal Dışlanma Sempozyumu Poster Bildiri ile En İyi Bildiri Ödülü (02.02.2010)
 • Çanakkale Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu Başkanlığı “ İnsan Hakları Perspektifinden Kadın Haklarına Bakış” konulu sunumu ile Teşekkür Belgesi (12.12.2012)
 • Celal Bayar Üniversitesi-Sosyal Hizmet Sempozyumu “Çemberimde Gül Oya-Ev Kadınlarını Destekleme Projesi” ve “Işığını Yak,Mektubunu Bırak-Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Çocuk Hakları Projesi” poster bildiri sunumlarıyla; Birincilik Ödülü-En İyi Bildiri Öd (05.05.2015)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 08 94

Nigar Etizer Karacık Değerlendirmeleri

Değerlendir
15 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ire..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlginiz için teşekkür ederim 27-09-2021

..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ilginize teşekkür ederim 27-09-2021

�ÇE..AMAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkür ederim. 27-09-2021

�il..lşen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok tecrübeli bir sosyal hizmet uzmanı kendi uluslararasi alanda geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor desteğini almaya halen devam ediyoruz çok önemli anlarda hayata dokunan bir uzman mutlaka hayatınızdan bir Nigar etizar karacik geçmeli☺️ 26-09-2021

a..U
Zamanlama
İlgi
Ortam

hem çocuğum hem kendim için tercih ettiğim isim! çok memnunuz kendisinden. öyle ki bir sorunla karşılaştığımda hemen "Nigar hanım bu durumda ne derdi?" diye düşünerek çözüm arıyorum. 26-09-2021

u..ın
Zamanlama
İlgi
Ortam

- 26-09-2021

ma..�AY
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tecrübeli, ilgili ve güler yüzlü bir terapist. Gerçekten ona gittikten sonra pek çok şeyin farkına vardım. Tavsiye ederim. 26-09-2021

çinefebirkan..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok geç tanıdığımı düşündüğüm, kendimi tanımamı sağlayan şahane insan. Hem aile danışmanlığından hem bireysel danışmanlığından çok çok memnunum. Güven veren ses tonu,tecrübesi, bilgisi,ilgisi, alakası kısacası herşeye tam not... 26-09-2021

ay..�cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tecrübesi ve güven veren yaklaşımı ile sorunlarımın çözümünde çok faydalandım 09-03-2021

gu..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 22-02-2021

15 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nigar Etizer Karacık Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ensede saç dökülmesi kızarıklık

  İyi günler ensemde 2 parça küçük saç dökülmesi var üst tarafına dogru ise kırmızıklıklar mevcut yukarı dogru devam ediyor herhangi bir etkisi yok görsellik dışında sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

  Doktor Cevabı:

  Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aile sanal aldatma

  Merhabalar ben oktay aile i̇çi sorunlarımız var uzun zamandır devam eden iki çocuk sahibiyiz ilk olarak 5 sene önce sanal aldatma yaşadım eşimden yakaladım çocuklar dolayısıyla bitiremedim sonrasında tekrarladı 3.sü yaklaşık 1 hafta önce oldu 3 5 kişiyle telegramda sanal i̇lişki olarak yakaladım fot... devamı

  Doktor Cevabı:

  Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık ile nasıl iletişime geçerim?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 08 94

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için nasıl randevu alabilirim?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık Özgün Aile Danışma Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık Aile Danışmanı, uzmanıdır. Aile Terapisi, Çift terapisi, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları, Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem, taciz, tecavüz, organ kaybı), Stres hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için muayene ücreti nedir?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 28 Eyl
Çar 29 Eyl
Per 30 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.