tz
Soru Sahibi
24 Aralık 2018 00:32

Uyku problemi

Merhaba Bahar Hanım, 6 ayına yeni girmiş bir oğlum var. Doğduğundan beri uyku problemi yaşıyor. Gece 11’den önce uyumaz. Kendi kendine uykuya geçemiyor. Çok gazı olduğu için sallamalara emziğe alıştı ve aksini ne yaparsak yapalım başaramıyoruz. Uyku eğitimi mi vermeli yoksa doğal ebeveynlikten mi devam etmeli bilmiyorum. Kendisi hassas bir bebek. Sürekli kucağımda, yanımda, konuşmalıyız. Hep mızmız ve aşırı memeci. Sağlıklı bir şekilde büyüsün istiyorum ama bu uyku konusunda kafam karışık. Uyku eğitimi vermeye çalışırken de ağlaması 2 saate yaklaşıyor yani susturmak, sakinleştirmek mümkün olmuyor.

2 cevap
Cevaplar (2)

Sanırım İstanbul dasınız. Neden orada bir uzmana götürmüyorsunuz? Size bir çok sorular sorup gereken desteği verecektir. "Şunu yapın geçer" diyebileceğimiz bir alan değil bizim alan maalesef. O yüzden RANDEVU ALIP gitmeniz çok iyi olur.

26 Aralık 2018 10:48
tz
Soru Sahibi

Kendi doktorumuz pek yardımcı olmadı ne yazık ki. Belki bizi yönlendirebileceğiniz bir konu hakkında önerileriniz olabilir diye düşünmüştüm. Teşekkürler

26 Aralık 2018 20:04

Doktor önermemi ister misiniz?

31 Aralık 2018 00:30