UN
Soru Sahibi
3 Eylül 2020 15:56

Anne baba ayriligi

Merhaba bahar hanim anne ve babasi ayrilmis bir kiz cocugu var cocukta dikkat eksikligi var baba suan evli baska sehirde anne marmariste sizinle irtibata gecebilirsek baba cocugu getirip baktirmak istiyor teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nuray hanım. Tel numaram *** *** ** 70 den ulaşabilirsiniz. Bu platformda tel numarası size göstermiyor olabilirler. Google arama motorunda , web sayfamda iletişim bilgilerim var. Tel numaranızı da yazabilirsiniz

3 Eylül 2020 22:28