ss
Soru Sahibi
15 Eylül 2020 17:05

anne bağımlılığı

Hocam merhaba, 26 aylik bir kizim var annesi olmadan hicbir yerde durmuyor anneden ayri kalamiyor. Annesi ise basladi 6 gun oldu, benim annem bakiyor cocuga. anneme alışık hep bir arada ama annesi olmadığı zaman onun yanında da durmuyor. hicbir sekilde susmuyor annesi gelene kadar ağlıyor. daha önceleri duruyordu ama pandemiden sonra sürekli annesiyle kaldı çok fazla bir yerlere gitmedi.konuşarak anlatmaya da açlışıyoruz ama annem gitmesin diyor.. Hicbir sekilde snnesi gelene kadar susmuyor Bu durumda nasil bir yol izlemeliyiz annesi calismazsa daha mi iyi. Ya da nasil alistirabiliriz bu duruma?. Aydinlatir misiniz? tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bulunduğunuz şehirde bir uzman aile danışmanı ta da pedagogdan destek almanız gerekiyor. Bizim alanda herkes için tek bir formül yok ne yazıkkıi. Uzmanın sizin detaylı öykünüzü alması gerekiyor. Bulamazsanız online destek verebilirim. Önce ödeme yapıp sonra randevu almanız gerekiyor

17 Eylül 2020 09:07