KS
Soru Sahibi
16 Ağustos 2020 01:20

Komut almıyor yastığı ısırıyor ve saldırıyor

Hocam merhaba 1.5 yaşındaki yeğenim isimle çağırdığımızda tepki vermiyor göz teması kurmuyor. Ellerini kanat gibi çırpıyor ve yastığa saldırıyor ısırıyor bırakmıyor. Yürüme yürüyor ama komut almıyor. Lütfen cevap verir misiniz teşekkürler 🙏🏻

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Bulunduğunuz şehirde uzman olan bir psikologdan destek almanızı öneririm. Görmek ve bir takım gelişimsel tarama testi de dahil testler yapmak gerekiyor

16 Ağustos 2020 09:44