Cm
Soru Sahibi
25 Haziran 2020 12:18

Öğrenme zorluğu

merhaba bahar hanım. ben marmariste oturuyorum .14 yaşında kızım var bazı konularda öğrenme güçlüğü yaşıyoruz.özellikle matematik konusunda dört işlem para üstü verme mevsimlerin sırasını şaşırma saati tam bilememe gibi.araştırınca disleksi olabileceğini düşünüyorum geç oldu maalesef lgs sınavına girdi kötü geçirdi.daha fazla geç kalmak ve hayatının kötü etkilenmesini istemiyorum .nasıl bir yol izlemeliyiz . şimdiden teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Melek hanım. Beni *** *** ** 70 no lu telefondan arayabilirsiniz. Kızınız için bir test uygulayacağım. Randevulaşabiliriz. Bu durum hep varmıydı? Neden daha önce destek almadınız? Detaylı konuşuruz. Görüşmek üzere Bahar Erden

28 Haziran 2020 18:20
Cm
Soru Sahibi

Merhaba irtibata geçmek isterim fakat numaranizin *** *** ** tan sonrası yıldızlı çıkmış göremiyorum tekrar atar mısınız

28 Haziran 2020 19:01

Sanırım izin verilmiyor site tarafından. Siz numaranızı atarmısınız. Ona da izin verilmezse iletişim bilgilerim internette var. Uzman Psikolog Bahar Erden Marmaris yazınca bulabilirsiniz

28 Haziran 2020 20:02