AE
Soru Sahibi
22 Mayıs 2019 14:37

Üstte çıkan fazla diş

Merhaba hocam, köpek dişim üstten çıkmış onun altındaki dişte çekilmiş durumda. Köpek dişe zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum ama dişin durumu müsaitmidir buna sizce

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Ali ERDEM
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Eda hanım, dişinizin yerine alınabilmesi için ortodontik tedaviler veya dişin şeklinin değiştirildiği lamina/kron gibi tedaviler yapılabilmektedir...ama öncelikle dişin muayene edilip, gülümserken, konuşurken konumunu görmek gereklidir...müsait olduğunuzda klinik muayenesini yapıp daha iyi bilgi verebiliriz...

22 Mayıs 2019 14:56