dd
Soru Sahibi
29 Ocak 2014 21:51

titreme

Merhaba hocam 22 yaşındayım benim sorunum içten titremelerim var yani dışardan görülmüyor kaslarım titriyor sanki bazen yatarken belimde oluyor ve deprem oluyomuş gibi hissediyorum titremelerim için nörolojiye gittim mr ve iğnesiz emg çektirdim bişey çıkmadı zaten bende sorunun kaslarımda olduğunu düşünüyorum bir hareketi yaparken kaslarım titriyor ne yapmm gerekiyor lütfen yardım edin teşekküler

1 cevap
Cevaplar (1)

Nörolojik bir problem tarifliyorsunuz. Tekrar muayene olmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun....

29 Ocak 2014 22:04