DS
Soru Sahibi
8 Şubat 2011 14:59

daha önce size bu soruyu sormuştum ama detaylı bilgi istemişsiniz.ayağımdaö

daha önce size bu soruyu sormuştum ama detaylı bilgi istemişsiniz.ayağımdaödemvarbunumr çekilince anladık ve fizik tedavi gördüm fiziktedavide sıcak su içinde masaj ve elekktroşok sıcak olarak verildi daha sonra fizyoterapist eşliğindelastikilegüçlendirmeayağımı germe sağa sola şeklinde güçlendirmeyaptıkama1yıl geçmesinerağmenayağımdaki ağrışişlik geçmedibir araşişinsindiyesıcaksoğukyapıldımrsnc kalkaneus lateral okültfraktörkemil iliğiödemitibioatalareklemanteriortalofibularönarkadayoğunefüzyn

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu söylediklerinize göre bacağınızda lenfödem olabilir. Öncelikle tanı için bir kalp damar cerrahına gitmenizi tavsiye ederim. Lenfödem tanısı konunca da Tedavi için tekrar benimle iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş olsun.....

9 Şubat 2011 14:02