DS
Soru Sahibi
1 Şubat 2011 16:26

merhaba benim 1 yıl önce ayağım kırıldı doktor bana kırık olmadığını söyle

merhaba benim 1 yıl önce ayağım kırıldı doktor bana kırık olmadığını söyledi ve benim nekadar çok yürürsem ayağımın kaslarının çabuk geçeceğini söyledi ve sonra kırık olduğu anlaşıldı şu an ayak bileğimde ödem ve sıvı olduğu mr sonucunda çıkıyor fizik tedevi ve güçlendirme egzersizleri yapmama rağmen şişlik ve ağrım geçmedi bunun geçmesi için ne yapmalıyım teşekkür ederim.serdardoslu@hotmail.com adresime bilgi iletirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Serdar Bey, Fizik tedavi gördüğünüzü ve egzersiz yaptığınızı söylemişsiniz. Tam olarak gördüğünüz tedavi neydi? Soğuk/sıcak uygulama, elektroterapi vb....Daha açık yazarsanız fikir verebilirim. Bu şişlik ne kadar zamandır devam ediyor? Ailenizde sürekli ödemi olan kişiler var mı? Bu bilgilerin ışığında yeniden değerlendirilmelisiniz. Ayrıca fotoları msn adresime atarsanız iyi olur. Adresim: semaatar@hotmail.com Geçmiş olsun dileklerimle...

2 Şubat 2011 14:31