7 Ocak 2014 16:29

2 AYDIR GEÇMEYEN BOYUN AĞRISI?

MERHABA SEMA HANIM; BEN 27 YAŞINDA BİR BAYANIM. AHŞAP TEKNE İMALATHANEMİZ VAR VE İŞİM BİLGİSAYAR BAŞINDA SÜREKLİ, 1-2 GÜNLÜK HAFİF BİR AĞRI VARDI SOL BOYNUMDA DAHA SONRA KÜÇÜK BİR KAPLAMA(AĞAÇ PARÇASI) DÜŞTÜ SOL OMZUMA. O ANDA BİR AĞRI OLMADI ÇOK, FAKAT ERTESİ GÜNÜ SOL KÜREK KEMEĞİ İLE BOYNUMUN SOL TARAFI BAYA AĞRIDI. ARADAN 2 AY GEÇTİ ÇOK AŞIRI ŞİDDETLİ DEĞİL FAKAT BAZEN HAFİF BAZENDE (SOL KOLUMU ÇOK KULLANDIĞIM ZAMAN) BİR KAÇ GÜN DAHA ŞİDDETLENİYOR AĞRI. BUGÜN FARKETTİM Kİ SOL OMZUM SAĞ OMZUMA GÖRE DAHA YUKARIDA DURUYOR VE HALA AĞRIM DEVAM EDİYOR (BOYNUMDA VE OMZUMDA) ÖZELLİKLE SOL KOLUMU ÖNE ARKAYA DOĞRU OYNATTIĞIMDA. NE ÖNERİRSİNİZ? CVP İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Şikayetleriniz için mutlaka bir fizik tedavi merkezine gidip ayrıntılı muayeneden geçmelisiniz. Sizin gibi hastalara manuel terapi(elle tedavi) uygulanmalıdır. Geçmiş olsun....

29 Ocak 2014 21:35