MM
Soru Sahibi
17 Şubat 2011 13:34

selamun aleykum.benim boyum 1.69 kilom 76dır.9 ay once dogum yaptım.albümüm

selamun aleykum.benim boyum 1.69 kilom 76dır.9 ay once dogum yaptım.albümüm var.kilo vermek çok istiyorum ama bir türlü yapamıyorm.tatlıya karşı çok zaafım var.ne yapa bilirim.ideal kilo 65 dir deye duydum.ama bir türlü yapamadım.en az 5 kilo versem de olur.önceden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Zayıflama programlarının amacına ulaşılabilmesi için düzenli olması gerekir. Anahtar ise iradedir. Bu anlamda; diyet, düzenli egzersiz (koşu), akupunktur üçlüsünü deneyebilirsiniz.

21 Şubat 2011 23:21