İS
Soru Sahibi
10 Mart 2011 08:00

merhaba...güreş sporuyla ilgilenen yiğenim katogorisi gereği kilo almamalı

merhaba...güreş sporuyla ilgilenen yiğenim katogorisi gereği kilo almamalı ancak çok önemli bir müsabakası var önünde..enerji desteği için nasıl vitamin almalı ...izmirde bukonuda destek için nereye müracat etmeli...kendi bildiğimiz gibi vitamin desteği yapmaktan çekiniyoruz çünkü doping olarak kabul edilmesinden korkuyoruz...bir uzmanın bize en doğru yolu göstereceğini düşünerek sizden yardım talebimiz oldu yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz...

1 cevap
Cevaplar (1)

Vitaminler doping listesinde yer almaz. Kullanabilir. Ege Üniversitesi Spor Hekimliği AD na başvurabilir.

10 Mart 2011 21:30