YO
Soru Sahibi
30 Nisan 2011 23:30

öncelikle iyi günler hocam...rektus femoris kısmında ufak bir yırtık olduğu

benim önümde yeni sezon için 2-3 ay gibi boş bir zamanım var kendi kendini toparlamaz mı hocam ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtlanmadığını görüyorum. Arzu ederseniz sitemizden bir başka spor hekimi seçerek sorunuzu tekrar sorabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

7 Mayıs 2011 18:34
YO
Soru Sahibi

öncelikle iyi günler hocam...rektus femoris kısmında ufak bir yırtık olduğu söylendi sertleşme ve ödemimin olduğu söylendi tedaviye gerek olmadığı 3-4 hafta içinde kendini toparlayabilceğini söylediler... tedavi görmem şart mı ?

17 Nisan 2011 23:19

Tedavi görmenizi öneririm.

19 Nisan 2011 21:39