KT
Soru Sahibi
19 Nisan 2011 22:23

Hocam cevabınız için teşekkür ederim izninizle birşey daha öğrenebilirmiyim

Hocam cevabınız için teşekkür ederim izninizle birşey daha öğrenebilirmiyim egzersizle 30 yaşından sonra en alt seviyede kayıp yaşayarak atlatabilirsiniz demişsiniz bu 30 yaşından sonra yapılan sporun koruma amaçlı olduğu anlamına mı geliyor? yani bu yaştan sonra spor yaparak kas hacminde ve gücünde artış sağlanamaz mı? bu konudada bilgi verebilirseniz çok sevinirim cevabınız için şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Burada koruma amaçlı denildiğinde ""üst düzey performansın korunması ve devamı"" anlaşılmalıdır. Kondisyonu düşük yada yeni spora başlayanlarda kas hacminde ve gücünde artış olur.

21 Nisan 2011 19:42