16 Mayıs 2011 22:06

sayın hocam iyi akşamlar, muğla üniversitesinde öğreti üyesiyim. Annem meni

sayın hocam iyi akşamlar, muğla üniversitesinde öğreti üyesiyim. Annem meniyer hastası. akapunktur yöntemi ile tedavisinin olduğunu internetten okudum. Bu konuyla ilgili cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden göstereceğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Öğretim Görevlisi Dr. Çağrı KÖROĞLU

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

Merhaba Çağrı bey, Birçok sebebe bağlı gelişen menier e karşı akupunktur tedavisi iyi gelebiliyor. Denemenizde sakınca yoktur.

19 Mayıs 2011 19:15