KD
Soru Sahibi
12 Mayıs 2011 16:50

merhaba 15 şubat da doğum yaptım doğum nedeniyel kilolarım bulunuyor. bugün

merhaba 15 şubat da doğum yaptım doğum nedeniyel kilolarım bulunuyor. bugüne kadar 7 kilo verebildim akupunktur ile zayıflamayı emziren bir anne olarak bana uygulanmasında bir problem varmıdır. şu anda 68 kiloyum 53-55 kiloya ulaşmam için bu konuda yardım alma yararlı olurmu? ayrıca akupunkturu yaptıracağımız yer ile ilgili nelere dikkat etmem gerekir..cevabınız için şimdiden teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

merhaba, akupunktur tedavisi yaptırabilirsiniz. Akupunktur uygulama sertifikası olan bir hekime yaptırmalısınız.

19 Mayıs 2011 19:10