YA
Soru Sahibi
29 Kasım 2010 23:56

sayın doktor, ben 33 yaşında bir bayanım, 2009mart ayında yüz mezoterapisi

sayın doktor, ben 33 yaşında bir bayanım, 2009mart ayında yüz mezoterapisi kimyasal peeling radyo frekansı gibi birçok işlem yaptırdım, biraz daha iyi oldu cildim. ama açık renk olduğumdan cildim inceldi sanki ve kırmızı damarlar oluştu, çok pürüzlü olan cildimde sivilce yok ama derin izler var. ve hala çok yağlı cildim. yeniden bir cilt mezoterapisi için erken mi? izleer için dolgu yöntemi nekadar bir pürüzsüzlük sağlar yada yarar mı? ne öneride bulunursunuz bana? çok teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

İzler hakkında birşey söyleyebilmem görmediğim için mümkün değil. Yüz mezoterapisi yaptırabilirsiniz. Maalesef radyofrekansı gibi ısıtan metodlar ciltte incelme yapıyorlar. Isıdan uzak kalın. Selamlar

30 Kasım 2010 06:53